Welkom bij de Havenvereniging Rotterdam, het meest persoonlijke netwerk in de Rotterdamse Haven.

De Havenvereniging Rotterdam biedt plaats aan iedereen die de Rotterdamse haven een warm hart toedraagt. Of je nu in de haven werkt, alles wil weten over de haven of andere havenfans wil leren kennen, bij ons ben je altijd welkom.

Het ledenbestand van de Havenvereniging Rotterdam telt zo’n 1.700 leden. Een gedeelte daarvan zijn bedrijfsleden, mensen die werken in allerlei bedrijven in de haven van overslag tot digitale dienstverlening. Daarnaast hebben we ook veel mensen in ons netwerk die op een andere manier aan de haven verbonden zijn.

Het is die verscheidenheid die onze vereniging zo uniek maakt. Bij ons wissel je geen visitekaartjes uit, maar sluit je vriendschappen voor het leven. Wij zijn het persoonlijke gezicht, de huiskamer van de haven.

Wil jij ook zo’n persoonlijk netwerk in de haven? Dan ben je van harte welkom. Meld je nu aan als lid!

Ons hart voor de haven wordt gedeeld door ontelbaar veel havenfans. Zie bijvoorbeeld het verhaal van Annet Koster van de KVNR.

Meer berichten tonen

© 2023 - Havenvereniging Rotterdam